PS4 Türkçe YAMA Mafia 2: Definitive Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Mafia 2: Definitive Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,316 kez görüntülenmiş, 358 yorum ve 231 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Mafia 2: Definitive Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MGS76

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,573
113
Mafia 2 Definitive Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Mafia 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Mafia 2 Definitive Edition PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren OYUN ÇEVİRİ ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yamada harfler küçük olduğundan büyük fontlar kullandım. Yama ile uyumlu olan oyun linkini hem arşivin içinde, hem de yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde bulabilirsiniz. Son olarak, yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde yazılan açıklamayı ve kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz :)

Tool için rick'e ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

NOT
Türkçe yama 6.72 versiyonunda test edilmiştir. Yani türkçe yamayı 6.72 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. 5.05 versiyonuna göre backport ettim, fakat elimde 5.05 versiyon olmadığı için test etme şansım olmadı.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Bu mafia 2 yamasını da, arka planda dönen olaylardan dolayı ve bu işlerden soğumaya başladığım için paylaşasım gelmemişti. Kısmet bugüneymiş. Neyse bu konulara girmeyeceğim. Kısacası, kafa dinlemeye karar verdim arkadaşlar. Bu yüzden, kimseyi beklentiye sokmamak adına bütün yama çalışmalarımı durdurma kararı aldım. Devam eder miyim? Bu konuda da net bir şey söyleyemeyeceğim maalesef. Zamana bıraktım her şeyi. Kimseye de küskün değilim bu arada :) Yanlış anlaşılma olmasın.

Son olarak, siz sormadan yazayım; Yama sadece ana oyuna göre düzenlenmiştir. Yani, yamaya update dosyası dahil değildir. Update dosyasına dahil edilmiş yama da gelmeyecektir. Sadece oyunu ve yamayı kuracaksınız. Eğer bunların üzerine update dosyasını kurarsanız, yama devre dışı kalacaktır ve oyun ingilizce açılacaktır.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TÜRKÇE FONT
ÖMER ÖZ

TOOL
RICK

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

Ali 44 02

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 31, 2019
194
82
28

Mafia 2 Definitive Edition PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren OYUN ÇEVİRİ ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yamada harfler küçük olduğundan büyük fontlar kullandım. Yama ile uyumlu olan oyun linkini hem arşivin içinde, hem de yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde bulabilirsiniz. Son olarak, yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde yazılan açıklamayı ve kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz :)

Tool için rick'e ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

NOT
Türkçe yama 6.72 versiyonunda test edilmiştir. Yani türkçe yamayı 6.72 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. 5.05 versiyonuna göre backport ettim, fakat elimde 5.05 versiyon olmadığı için test etme şansım olmadı.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
RE 3 yaması konusunda baya yazan kişi olmuş. O oyunun da duplex versiyonunu indirip yama linkini güncellemeye çalışacağım. Bu mafia 2 yamasını da, arka planda dönen olaylardan dolayı ve bu işlerden soğumaya başladığım için paylaşasım gelmemişti. Kısmet bugüneymiş. Neyse bu konulara girmeyeceğim. Kısacası, kafa dinlemeye karar verdim arkadaşlar. Bu yüzden, kimseyi beklentiye sokmamak adına bütün yama çalışmalarımı durdurma kararı aldım. Devam eder miyim? Bu konuda da net bir şey söyleyemeyeceğim maalesef. Zamana bıraktım her şeyi. Kimseye de küskün değilim bu arada :) Yanlış anlaşılma olmasın.

Son olarak, siz sormadan yazayım; Yama sadece ana oyuna göre düzenlenmiştir. Yani, yamaya update dosyası dahil değildir. Update dosyasına dahil edilmiş yama da gelmeyecektir. Sadece oyunu ve yamayı kuracaksınız. Eğer bunların üzerine update dosyasını kurarsanız, yama devre dışı kalacaktır ve oyun ingilizce açılacaktır.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TÜRKÇE FONT
ÖMER ÖZ

TOOL
RICK

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
Teşekkür

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,035
2,319
113

NOT

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
RE 3 yaması konusunda baya yazan kişi olmuş. O oyunun da duplex versiyonunu indirip yama linkini güncellemeye çalışacağım. Bu mafia 2 yamasını da, arka planda dönen olaylardan dolayı ve bu işlerden soğumaya başladığım için paylaşasım gelmemişti. Kısmet bugüneymiş. Neyse bu konulara girmeyeceğim. Kısacası, kafa dinlemeye karar verdim arkadaşlar. Bu yüzden, kimseyi beklentiye sokmamak adına bütün yama çalışmalarımı durdurma kararı aldım. Devam eder miyim? Bu konuda da net bir şey söyleyemeyeceğim maalesef. Zamana bıraktım her şeyi. Kimseye de küskün değilim bu arada :) Yanlış anlaşılma olmasın.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TÜRKÇE FONT
ÖMER ÖZ

TOOL
RICK

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
Ellerine saglik Castellanos @Castellanos hocam :)

Profil foto degismis isme bakmamisim kim la bu diye içimden diye düşündüm ne yalan soyleyim :D